Şah din lemn stejar uriaș + Transport gratuit
Dimensiuni: 65x65x4cm
Greutate: 5 kg
Înălțimea regelui: 15 cm
Fabricat din lemn de stejar. Casetă pentru piese - tablă de șah din platan și stejar.

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Set de șah potrivit ca și cadou sau pentru acasă. Dimensiunea pieselor, precum și a tablei de șah este impresionantă și de neratat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah decorativ |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 5.5 kg |
| EAN: | 5902560350241 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | peste 50x50 cm |
| Dimensiune pătrată: | peste 5,5x5,5 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă, set decorativ / set de lux |
| Schema de culori: | alb+maro |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Play Like Royalty with This Giant Oak Chess Set
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
