Șah din lemn Rubin + Transport gratuit
Set de șah frumos din lemn, sculptat manual. Carcasa este realizată dintr-o bucată masivă de lemn de cireș cu inserții de lemn de platan ușor.
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Dimensiuni: 350 x 175 x 60 mm
Greutate: 1,4 kg
Dimensiunea pătrățelului 2,5 cm
Înălțimea regelui 6,5 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah decorativ |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.6 kg |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | până la 40x40 cm |
| Dimensiune pătrată: | până la 4x4 cm |
| Notaţie: | fără notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă, set decorativ / set de lux |
| Schema de culori: | alb+maro |
Elegant Wooden Chess Set Rubin, Handcrafted to Perfection
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
