Șah din lemn Perla + Transport gratuit
Dimensiuni: 42x42 cm
Greutate: 1,3 kg
Înălțimea regelui: 9 cm
Fabricat cu dragoste din lemn de cireș
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Un mic set de șah la îndemână, potrivit pentru jocul de acasă, vacanțe, în fiecare bibliotecă sau ca și cadou.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah din lemn |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.3 kg |
| EAN: | 5902560351019 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | 40x40 cm - 50x50 cm |
| Dimensiune pătrată: | până la 4x4 cm, 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă |
| Schema de culori: | alb+maro |
Perla Wooden Chess Set – Stylish Cherry Wood for Family Game Nights
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
