Șah din lemn Gambit pentru femei + Transport gratuit
Set de șah ideal pentru joc acasă, antrenament, călătorii, vacanțe sau cadou.
Dimensiunile tablei de șah: 35x35x2,5 cm
Greutate: 0,8 kg
Înălțimea regelui: 6,5 cm
Piese cu motive decorative și tablă de șah din lemn de stejar.
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Dimensiunile tablei de șah: 35x35x2,5 cm
Greutate: 0,8 kg
Înălțimea regelui: 6,5 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah din lemn |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.8 kg |
| EAN: | 5902560351033 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | până la 40x40 cm |
| Dimensiune pătrată: | până la 4x4 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă |
| Schema de culori: | alb+maro |
Natural and dark wood chess set
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
