Șah de lemn César + Transport gratuit
Dimensiuni: 59x59x3,5cm
Greutate: 4,3 kg
Înălțimea regelui: 14,3 cm
Tablă de șah din lemn de arțar și carpen. În ciuda dimensiunii lor, piesele sunt ușoare și plăcute la atingere datorită lemnului de pin.
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah




Șah din lemn cu un aspect interesant, potrivit ca și cadou, dar și pentru joaca acasă, într-o cafenea sau la evenimente sociale. Dimensiunea setului de șah este una dintre cele mai mari și va deveni parte de neignorat a oricărui spațiu în care va fi amplasat.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Șah decorativ |
|---|---|
| Záruka: | 2 ani |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5902560350227 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | peste 50x50 cm |
| Dimensiune pătrată: | peste 5,5x5,5 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă, set decorativ / set de lux sada |
| Schema de culori: | alb+maro |
Timeless Design: Wooden Chess Set with Historic Detailing
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |
