Șah magnetic din lemn mare + Transport gratuit
Set de șah magnetic din lemn, potrivit și pentru călătorii.
Dimensiunile tablei de șah: 35x35x5 cm
Greutate: 1,1 kg
Înălțimea regelui: 6,8 cm
Fabricat din lemn de arțar

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Dimensiunile tablei de șah: 35x35x5 cm
Greutate: 1,1 kg
Înălțimea regelui: 6,8 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah magnetic |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.2 kg |
| EAN: | 5902560351064 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese, magnetic |
| Dimensiunea tablei de șah: | până la 40x40 cm |
| Dimensiune pătrată: | până la 4x4 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă |
| Schema de culori: | alb+maro |
Play Anywhere with the Large Magnetic Wooden Chess Set
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
