DGT geantă pentru tablă de șah, ceasuri și piese + Transport gratuit
Geantă foarte rezistentă pentru depozitarea și protejarea tablei de șah. Buzunarul lateral oferă spațiu pentru piesele de șah și ceasul de șah. Într-o singură geantă poate fi păstrat întregul echipament de șah.
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah




Dimensiune geanta 580 x 620 x 370 mm
Greutate sac (gol) 1300 g
Culoarea gentii este neagra cu maner fix
Această geantă originală de la renumitul brand DGT este soluția ideală pentru transportul în siguranță și confortabil al setului de șah. Este conceput pentru a ține o tablă de șah electronică, un ceas de șah electronic sau clasic și un set complet de piese.
✅ Material durabil – țesătura de înaltă calitate protejează conținutul de deteriorare
✅ Compartimente practice – compartimentele separate de depozitare previn zgârierea și amestecarea componentelor
✅ Ușor de transportat – ureche confortabilă pentru ținere și dimensiuni compacte potrivite pentru călătorii
✅ Design elegant – design elegant
Cu această geantă veți avea întotdeauna echipamentul de șah la îndemână - depozitat în siguranță și pregătit pentru următorul joc! 🎯♟

Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah electronic |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.3 kg |
| EAN: | 8717662821417 |
| Lățimea genții: | 58 cm |
| Lungimea genții: | 62 cm |
| Grosimea genții: | 37 cm |
| Culoare: | negru |
| Tip de șah: | șah electronic |
| Clasă: | Standard |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
