Șah din lemn Royal Mini + Transport gratuit
Dimensiuni: 31x31x2,5cm
Greutate: 0,8 kg
Înălțimea regelui: 6,3 cm
Piese realizate cu dragoste din stejar.
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah




Set de șah potrivit ca și cadou și pentru a juca acasă sau la cabană. Un produs foarte popular pentru detaliile de execuție și dimensiunea ideală a pieselor și a tablei de șah. Toată lumea se distrează de fiecare dată când se joacă cu acest set.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah din lemn |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.8 kg |
| EAN: | 5902560350111 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | până la 40x40 cm |
| Dimensiune pătrată: | până la 4x4 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă |
| Schema de culori: | alb+maro |
Unbox the Royal Mini Chess Set – Compact & Elegant Design
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Lăsați un rating
Listă recenzii
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
