Șah din lemn Împărățesc mediu + Transport gratuit
Dimensiuni: 44x44x3cm
Greutate: 1,5 kg
Înălțimea regelui: 7,5 cm
Fabricat din lemn de arțar și carpen.
✅ Livrare de obicei în 2-3 zile
✅ Suport clienți L-V 9:00 - 17:00
✅ Opțiuni de plată cu cardul, ramburs, pe factură
✅ Opțiuni de livrare easybox, FAN box, Curier
✅ Soluții de încredere în caz de reclamații
✅ Cel mai mare magazin online specializat în șah

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Set de șah potrivit ca și cadou sau pentru joaca acasă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah din lemn |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.5 kg |
| EAN: | 5902560352382 |
| Material: | lemn |
| Tipul tablei de șah: | pliabilă, cu spatiu de depozitare pentru piese |
| Dimensiunea tablei de șah: | 40x40 cm - 50x50 cm |
| Dimensiune pătrată: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă |
| Schema de culori: | alb+maro |
Mid-sized wooden folding chess set Royal
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
