Set de șah Basil + Transport gratuit
Tablă de șah rulantă negru Mouse Pad, piese de șah Staunton Spruce Tek
Înălțimea regelui 10,2cm, piesele sunt echilibrate
Dimensiunea tablei de șah 50x50 cm
Dimensiunea pătrățelului 5,5x5,5 cm

Transport gratuit
Pentru orice comandă peste 200 RON

Livrare rapidă
Avem toate produsele în stoc. Livrăm în termen de 2 zile.

Fiabilitate
Peste 15 700 de clienți mulțumiți.

Asistență clienți
LUNI-VINERI 9:00 - 17:00
Set de șah ideal pentru școli, cluburi de șah, antrenament la domiciliu.
setul de șah conține o damă extra pentru alb și negru.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Șah pentru a juca acasă |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.1 kg |
| Material: | vinil, rășină |
| Tipul tablei de șah: | rulabilă |
| Dimensiunea tablei de șah: | 40x40 cm - 50x50 cm |
| Dimensiune pătrată: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Notaţie: | cu notație |
| Utilizare: | set standard / set pentru acasă |
| Schema de culori: | alb+maro, alb+negru |
Roll-up vinyl chess board with special material chess pieces
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresă : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| Adresă de e-mail : | info@crafts.pl |
